Peugeot 207 1.4 Hdi

Model 207, zgrabne auto miejskie, to większy i wygodniejszy następca popularnej kiedyś „dwieścieszóstki”. W niezależnych testach zderzeniowych Euro NCAP Peugeot 207 otrzymał maksymalną notę pięciu gwiazdek. Jazda „dwieściesiódemką” to spora przyjemność, choć nie jest to ekskluzywna limuzyna. Dobrze zestrojone podwozie, odpowiednie przełożenie układu kierowniczego i skuteczne hamulce zapewniają miłe wrażenia. Wygodne fotele, sporo wolnej przestrzeni i dobre wyciszenie sprawiają, że nawet na dłuższych dystansach samochód spisuje się bez zarzutu.


Klimatyzacja  ON 5l/100km   5-osobowy  4-drzwiowy  ABS  Wspomaganie

Cennik

Rezerwuj online


KIA RIO 1.1 CRDI

Miejska Kia Rio kusi przede wszystkim modnym wyglądem. Kolejną zaletą jest przestronne wnętrze i przyzwoity bagażnik. Silnik diesla pozwala na dynamiczną i stosunkowo ekonomiczną jazdę. Pojemność bagażnika wynosi  288 litrów, a po złożeniu oparć do dyspozycji mamy 923 litry. Fotele Kii Rio oferują bardzo dobry poziom komfortu, dzięki czemu nasze plecy nie odczują zbytnio nawet kilkusetkilometrowej podróży. Na wysoką ocenę zasługuje przestronność wnętrza.


Klimatyzacja  ON 4l/100km   5-osobowy  4-drzwiowy  ABS  Wspomaganie

Cennik

Rezerwuj online


OPEL VIVARO 9-osobowy 1.6 TwinTURBO

OPEL Vivaro to komfortowy, elegancki środek transportu dla nawet 9 osób. Składane i demontowane fotele umożliwiają swobodną aranżację przestrzeni pasażerskiej i bagażowej. Opel Vivaro oferuje doskonały stosunek wydajności do zużycia paliwa dzięki nowej gamie zaawansowanych technologicznie, turbodoładowanych silników diesla. Orzeźwiające powietrze w upalne letnie popołudnie? Nie ma sprawy – układ klimatyzacji manualnej na przód lub przód i tył zapewni komfort Tobie i Twoim pasażerom, niezależnie od pogody. 


Klimatyzacja  ON 6.5l/100km   9-osobowy  5-drzwiowy  Klima II strefy

Cennik

Rezerwuj online